وقتی وارد خانه‌ای می‌شویم، اولین چیزی كه مورد توجه قرار می گیرد پاکیزگی است. بی تردید هنگامی زیبایی و آراستگی آپارتمان به خوبی دیده می شود که با پاکیزگی تؤام شود.
پاکبانی و خدمات نظافت مجتمع های بلند مرتبه مستلزم رعایت قوانین، قواعد و استانداردهای خاصی است که تنها شرکت های تخصصی و زبده از عهده آن بر می آیند. شرکت نسیم آسایش انسان با بهره گیری از نیروهای خدماتی آموزش دیده و استفاده از روش ها و تجهیزات نوین و پیشرفته، خدمات نظافت و پاکبانی مجموعه آپارتمان های مسکونی مدرن دیپلمات را بر عهده داشته و در این راه تجارب ارزشمندی کسب نموده است. این شرکت آماده ارائه این خدمات به دیگر آپارتمان های مسکونی بلند مرتبه و مدرن می‌باشد.
انواع خدمات این شرکت عبارتست از:
۱- خدمات نظافتی فضاهای مشاع مجتمع های مسکونی و منازل و آپارتمان ها (نظافت روزانه، هفتگی، ماهانه)
۲- نظافت داخل منزل از قبیل: شستن دیوار، پاک کردن شیشه ها، نظافت کف ساختمان، نظافت کامل آشپزخانه، شست و شوی حمام و سرویس های بهداشتی، گرد گیری و ..
۳- برگزاری جشن ها و مناسبت ها با مهمانداری آقا و خانم
۴- برگزاری همایش ها و سمینار ها و اجرای مراسم همراه با مجرب ترین کادر پرسنلی
۵- شستشوی فرش و موکت در محل تحت نظارت شما با مجهزترین دستگاه ها
۶- شستشوی مبلمان و پرده و کاشی و سرامیک با دستگاه بخار شوی صنعتی
۷- خدمات برگزاری مراسم ها و جشن های مناسبتی از قبیل جشن تولد (تم،کیک،غذا)
یاد آور می شود کلیه مسؤولیت های حقوقی، اداری و مالی نیروی انسانی و کارگزاران خدماتی بر عهده شرکت خواهد بود و مدیران ساختمان در قبال این تعهدات مسؤولیتیی نخواهند داشت. همچنین هیأت مدیره ساختمان به سهولت می تواند از طریق شرکت اقدام به جابجایی نیروی انسانی نماید.